Zatrzymaj egzekucję komorniczą i anuluj swój dług! Skorzystaj z pomocy prawnej doświadczonych prawników.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Nasz konsultant oddzwoni w ciągu godziny!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Komornik wszczął egzekucję, zajął Twoje konto w banku, wszedł na pensję, emeryturę itp. Nie wiesz dlaczego tak się stało? Nie otrzymałeś żadnego sądowego nakazu zapłaty? Możesz się odwołać do sądu i uzyskać całkowite oddłużenie!

93% Prowadzonych spraw komorniczych zakończyliśmy sukcesem!

Kosztami obsługi prawnej w sprawie sądowej obciążymy stronę przeciwną, np. bank, firmę windykacyjną lub pożyczkową! Analiza dokumentów dotyczących sprawy zawsze jest bezpłatna!

Twoje korzyści ze współpracy z Kancelarią EUROLEGE

Pomoc prawną największej i najbardziej doświadczonej instytucji oddłużeniowej w Polsce!

Gdy w sprawie działa już komornik, to podejmiemy działania w celu zatrzymania egzekucji, a także zwrotu zajętych środków!

Otrzymujesz wsparcie 33 osobowego zespołu fachowców z różnych dziedzin prawa i finansów!

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty? Zadzwoń! 530 333 130
Infolinia czynna: od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00

Na Facebooku polubiło nas już ponad 60.000 osób!

Poznaj opinie osób, które korzystały z naszej pomocy prawnej.

Fundacja EuroLege Opinie
Fundacja EuroLege Opinie

Gwarancja jakości. EUROLEGE to największa i najbardziej doświadczona instytucja oddłużeniowa w Polsce!

Powierzając sprawę naszej kancelarii masz pewność, że zajmą się nią tylko wykwalifikowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach sądowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym. Działamy ponad 8 lat i udzieliliśmy pomocy prawnej blisko 10.000 osób!

Nasz zespół:

17 adwokatów

11 radców prawnych

5 specjalistów ds. finansów

Jak działamy? Dlaczego pomoc jest tak tania?

Każdego roku ponad 8000 dłużników uzyskuje pomoc prawną w ramach działań prowadzonych przez naszą kancelarię. Pomagamy osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie sądowym i egzekucyjnym. Doradzamy, informujemy jakie kroki należy podjąć w celu ochrony praw, a w razie potrzeby świadczymy pomoc prawną osobom pozwanym o zapłatę.

Mamy już 8 lat doświadczenia w pomocy osobom zadłużonym, a nasza kancelarię dzięki sumiennej pracy na rzecz swoich podopiecznych cieszy się bardzo dobrą opinią społeczną. Koszty pomocy prawnej w sprawie sądowej pokrywa strona przeciwna.

Osoba korzystająca z pomocy pokrywa jedynie koszt udzielenia pełnomocnictwa w wysokości 17 zł (opłata jest uiszczana na konto Urzędu Miasta/Gminy) oraz dokonuje niewielkiej, minimanej opłaty kancelaryjnej na pokrycie niezbędnych wydatków, np. zakupu znaczków itp. Opłata kancelaryjna w sprawie wynosi równowartość 1% dochodzonego roszczenia (minimum 100 zł). Zazwyczaj w większości spraw nie przekracza kwoty 100 zł.

Jak wstrzymać egzekucję komorniczą? Wstrzymanie komornika jest możliwe – wiemy jak to zrobić!

Zdarza się tak, że dłużnik dowiaduje się dopiero od komornika, że został wobec niego wydany sądowy nakaz zapłaty. Odbywa się to tak, że komornik zajmuje konto bankowe albo wynagrodzenie za pracę na podstawie tytułu wykonawczego, który nie został skutecznie doręczony. Wszystko przez to, że firma pozywająca dłużnika do sądu podała jego nieaktualny adres. Niewiele osób wie jednak jak wstrzymać egzekucję komorniczą.

Jeśli nie otrzymałeś nakazu zapłaty z sądu, to nadal możesz się od niego odwołać i wstrzymać egzekucję komorniczą i podjęte przez niego czynności. Zgłoś się do naszej Fundacji, a nasz zespół prawny doprowadzi do umorzenia postępowania egzekucyjnego i uchylenia nakazu zapłaty. Dzięki temu zajęcia komornicze zostaną zdjęte, a Ty będziesz miał możliwość obrony w sądzie, na przykład poprzez podniesienie zarzutu przedawnienia!

Pamiętaj! Jest wiele sytuacji, w których można zablokować komornika i wstrzymać egzekucję. Należy jednak podjąć czynności z pomocą doświadczonego prawnika, a nie działąć na własną rękę, bo można tylko pogorszyć sprawę!

Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Ultimo z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Get Back z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Prokura z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Best z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Easy Debt z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Hoist Kruk Trigon Profit z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Call Now Button
Pamiętaj! Termin na odwołanie się od nakazu zapłaty jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki 
działa na Twoją niekorzyść!

Skorzystaj z naszej DARMOWEJ ANALIZY prawnej!

Niczym nie ryzykujesz, a możesz stracić szansę na anulowanie długu lub wstrzymanie egzekucji komorniczej.
close-link