ZATRZYMAJ EGZEKUCJĘ KOMORNICZĄ!

Komornik wszczął egzekucję, zajął Twoje konto w banku, wszedł na pensję, emeryturę itp. Nie wiesz dlaczego tak się stało? Nie otrzymałeś żadnego sądowego nakazu zapłaty? Możesz się odwołać!

Nasi prawnicy przeprowadzą darmową analizę prawną dokumentów sądowych! W wielu przypadkach postępowanie egzekucyjne można zatrzymać, a zabrane przez komornika pieniądze odzyskać!

Nasz adwokat lub radca prawny zajmie się Twoją sprawą i podejmie działania przeciwegzekucyjne, napisze sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowiedź na pozew. Nie musisz obawiać się spraw sądowych, bo nasz mecenas będzie reprezentował Cię przed sądem.

Dodatkowo ustalimy czy przysługuje Ci zwrot pieniędzy zabranych przez komornika! Koszty pomocy prawnej w sprawie sądowej pokryje strona przeciwna (np. bank, windykator, firma pożyczkowa)! Analiza dokumentów dotyczących sprawy jest całkowicie darmowa!

Anuluj Dług - sprzeciw od nakazu zapłaty z powództwa windykatora lub banku

Wyślij zgłoszenie po darmową analizę prawną

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i ustali jak możemy pomóc. Niczym nie ryzykujesz, w każdej chwili możesz zrezygnować.


Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty? Zadzwoń! 530 333 130
Infolinia czynna: od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00

Gwarancja jakości. Największa i najbardziej doświadczona instytucja oddłużeniowa w Polsce!

Przekazując sprawę do naszej Fundacji masz pewność, że zajmą się nią tylko wykwalifikowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach sądowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym. Działamy ponad 8 lat i udzieliliśmy pomocy prawnej blisko 10.000 osób!

Nasz zespół:

17 adwokatów

11 radców prawnych

5 specjalistów ds. finansów

Na Facebooku polubiło nas już ponad 60.000 osób!

Poznaj opinie osób, które korzystały z naszej pomocy prawnej.

Fundacja EuroLege Opinie
Fundacja EuroLege Opinie

Twoje korzyści ze współpracy z Fundacją Pomocy Zadłużonym EuroLege

Pomoc prawną największej i najbardziej doświadczonej instytucji oddłużeniowej w Polsce!

Gdy w sprawie działa już komornik, to podejmiemy działania w celu zatrzymania egzekucji, a także zwrotu zajętych środków!

Otrzymujesz wsparcie 33 osobowego zespołu fachowców z różnych dziedzin prawa i finansów!

Jak działamy? Dlaczego pomoc jest tak tania?

Każdego roku ponad 8000 dłużników uzyskuje pomoc prawną w ramach działań prowadzonych przez naszą Fundację. Pomagamy osobom zadłużonym, których sprawy są na etapie sądowym i egzekucyjnym. Doradzamy, informujemy jakie kroki należy podjąć w celu ochrony praw, a w razie potrzeby świadczymy pomoc prawną osobom pozwanym o zapłatę.

Mamy już 8 lat doświadczenia w pomocy osobom zadłużonym, a nasza fundacja dzięki sumiennej pracy na rzecz swoich podopiecznych cieszy się bardzo dobrą opinią społeczną. Koszty pomocy prawnej pokrywa strona przeciwna, a także fundacja ze środków własnych podchodzących m.in. z darowizn.

Osoba korzystająca z pomocy pokrywa jedynie koszt udzielenia pełnomocnictwa w wysokości 17 zł (opłata jest uiszczana na konto Urzędu Miasta/Gminy) oraz dokonuje niewielkiej, minimanej opłaty kancelaryjnej na pokrycie niezbędnych wydatków, np. zakupu znaczków itp. Opłata kancelaryjna w sprawie nie przekracza kwoty 100 zł.

Szczegółowe zasady udzielania bezpłatnej pomocy prawnej określone zostały w Regulaminie

Jak wstrzymać egzekucję komorniczą? Wstrzymanie komornika jest możliwe – wiemy jak to zrobić!

Zdarza się tak, że dłużnik dowiaduje się dopiero od komornika, że został wobec niego wydany sądowy nakaz zapłaty. Odbywa się to tak, że komornik zajmuje konto bankowe albo wynagrodzenie za pracę na podstawie tytułu wykonawczego, który nie został skutecznie doręczony. Wszystko przez to, że firma pozywająca dłużnika do sądu podała jego nieaktualny adres. Niewiele osób wie jednak jak wstrzymać egzekucję komorniczą.

Jeśli nie otrzymałeś nakazu zapłaty z sądu, to nadal możesz się od niego odwołać i wstrzymać egzekucję komorniczą i podjęte przez niego czynności. Zgłoś się do naszej Fundacji, a nasz zespół prawny doprowadzi do umorzenia postępowania egzekucyjnego i uchylenia nakazu zapłaty. Dzięki temu zajęcia komornicze zostaną zdjęte, a Ty będziesz miał możliwość obrony w sądzie, na przykład poprzez podniesienie zarzutu przedawnienia!

Pamiętaj! Jest wiele sytuacji, w których można zablokować komornika i wstrzymać egzekucję. Należy jednak podjąć czynności z pomocą doświadczonego prawnika, a nie działąć na własną rękę, bo można tylko pogorszyć sprawę!

Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Ultimo z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Get Back z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Prokura z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Best z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Easy Debt z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Wygrana sprawa przeciwko firmie windykacyjnej Hoist Kruk Trigon Profit z pomocą prawną specjalistów - Fundacja Darmowy Prawnik
Pamiętaj! Termin na odwołanie się od nakazu zapłaty jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki 
działa na Twoją niekorzyść!

Skorzystaj z naszej DARMOWEJ ANALIZY prawnej!

Niczym nie ryzykujesz, a możesz stracić szansę na anulowanie długu lub wstrzymanie egzekucji komorniczej.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image