Czy można wygrać w sądzie z Getin Noble Bank? Nam się udało! - Antywindykacja EuroLege

Czy można wygrać w sądzie z Getin Noble Bank? Nam się udało!

Jak wygrać sprawę sądową z Getin Noble Bank

Oceń artykuł: 

Masz sprawę sądową z Getin Noble Bank S.A.? Świetnie trafiłeś! W naszym dzisiejszym poradniku opiszemy jedną z wygranych przez nas spraw z Getin Noble Bank S.A. Opiszemy jak to się stało, że bank, który pozywa do sądu nie potrafi obronić swojego stanowiska i doprowadzić do skutecznego rozstrzygnięcia. Zapraszamy do lektury.

Getin Noble Bank S.A. składa pozew do sądu.

Historia opisywanej dzisiaj sprawy wyglądała dokładnie tak jak większości spraw sądowych, w których uczestniczymy. Tak też i w tej sprawie Getin Noble Bank S.A. złożył pozew licząc na wydanie w szybkim trybie przez sąd nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Takie orzeczenie jednak przez sąd rozpatrujący sprawę nie zostało wydane. W konsekwencji nasz klient dostał otrzymał zawiadomienie o terminie rozprawy.

Po otrzymaniu pisma z sądu Pan Łukasz napisał do nas natychmiast, jeszcze tego samego dnia takiego oto maila:

„Pozwał mnie Getin Noble Bank. Czy możecie mi Państwo pomóc? Sprawa o ponad 50 tysięcy złotych. Wydaje mi się, że niektóre zachowania banku były wobec mnie nieuczciwe. Chciałbym walczyć w sądzie. Liczę na Waszą pomoc. Wiele dobrego słyszałem o waszej działalności”.

Nie mogliśmy oczywiście pozostawić Pana Łukasza samemu sobie. Sprawy bankowe zazwyczaj wymagają dużego nakładu pracy, ale nasi prawnicy posiadają w nich duże doświadczenie. Sprawy z powództwa Alior BankSantander Consumer Bank czy PKO BP S.A. stanowią dla nich chleb powszedni.

Włączamy się do sprawy sądowej przeciwko Getin Noble Bank S.A.

Pierwszą czynnością jaką musieliśmy dokonać w sprawie było złożenie odpowiedzi na pozew. Przypomnijmy, że pozwany ma zazwyczaj tylko 2 tygodniem aby skutecznie złożyć odpowiedź na pozew. Dokładnie taki tez termin miał nasz prawnik w sprawie przeciwko Getin Noble Bank S.A.

Okazało się podczas analizy sprawy, że Getin Noble Bank nie był chyba zbyt dobrze przygotowany do procesu. Dokumentacja chociaż obfita, kilkudziesięciostronicowa, to jednak zawierała liczne braki.

Czego brakowało przede wszystkim? Sama umowa dołączona przez Getin Noble Bank S.A. do pozwu już nastręczała wątpliwości naszemu prawnikowi. Badał ją nie tylko pod kątem klauzul niedozwolonych, ale również odpowiedniego umocowania osób zawierających taką umowę. Okazało się, że umowa może nosić znamiona nieważności. Aby jednak stwierdzić ten fakt koniecznym było złożenie stosownych zarzutów w tym zakresie.

Po skompletowaniu całej odpowiedzi na pozew ruszyła ona do sądu. Teraz pozostało jedynie oczekiwanie na termin rozprawy. W międzyczasie powodowy bank przesłał nam jeszcze jedno pismo. Nie miało ona jednak większego znaczenia w sprawie. Można powiedzieć, że tylko porządkowało to, co w pozwie uporządkowane nie było w ogóle.

Jak wygrać sprawę sądową z Getin Noble Bank

Rozprawa sądowa przeciwko Getin Noble Bank S.A.

Na rozprawę sądową czekaliśmy bardzo długo. I chociaż nasz prawnik miał wiele innych rozpraw w międzyczasie, to ta sprawa wydawała się szczególnie ciekawa. Nawet bardziej skomplikowana od innych, podobnych spraw.

Po całej rozprawie sąd powziął wątpliwości co do jej rozstrzygnięcia. Koniecznym stało się odroczenie terminu publikacji orzeczenia na kolejne 2 tygodnie. Oznaczało to nerwowe czekanie. My już przywykliśmy do tego, ale Pan Łukasz w ciągłym napięciu oczekiwał na wyrok w swojej sprawie. Oczywiście dostał od nas zapewnienie, że gdyby sprawa potoczyła się nie po naszej myśli to pomożemy również w postępowaniu odwoławczym.

Getin Noble Bank przegrywa w sądzie sprawę o zapłatę!

Ogłoszenie wyroku i …. Pan Łukasz może cieszyć się pełnym oddłużeniem! Powództwo w sprawie Getin Noble Bank S.A. zostało oddalone w całości!

Ten wielki sukces Pana Łukasza utwierdził go w przekonaniu, że warto walczyć w sądzie o całkowite oddłużenie. Warto korzystać z pomocy fachowych specjalistów, którzy wiedzą na co zwrócić uwagę i jak prowadzić proces z bankiem. Proces nie łatwy i wymagający cierpliwości oraz rzetelnej wiedzy prawniczej.

W naszej Kancelarii EUROLEGE specjalizujemy się w sprawach oddłużeniowych. Pomagamy osobom, które pozwane zostały do sądu przez banki, chwilówki oraz firmy windykacyjne. Jeśli przeczytałeś ten artykuł i chciałbyś nam zaufać to oczywiście zapraszamy do kontaktu 😊

Zapraszamy również na nasze forum kredytowe, na którym prawnicy współpracujący z Kancelarią chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image