Wygrana z Alior Bank na ponad 200.000 zł! Pozew oddalony w całości. - Antywindykacja EuroLege

Wygrana z Alior Bank na ponad 200.000 zł! Pozew oddalony w całości.

jak wygrać z alior bank sprawę sądową o zapłatę długu

Oceń artykuł: 

Uważasz, że z bankiem nie można wygrać w sądzie? Nic bardziej mylnego! Przeczytaj historię Pani Mirosławy z okolic Krakowa, która wygrała z Alior Bank S.A. i teraz może rozpocząć nowe życie, bez długów!

Alior Bank pozywa, a sąd nakazuje zapłatę długu.

Niestety mimo uchylenia BTE podmioty bankowe nadal stanowią grupę uprzywilejowaną jeśli chodzi o proces cywilny. Tak jak w tysiącach innych spraw, bohaterka tego artykułu. Pani Mirosława, otrzymała nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym. Na nieszczęście Pani Mirosławy, nakaz zapłaty wydany przez sąd okręgowy na rzecz Alior Bank S.A. opiewał na kwotę ponad 200.000 zł! Opłata od zarzutów od nakazu zapłaty miała wynieść ponad 7.500 zł. Tyle trzeba byłoby wpłacić pieniędzy do kasy sądu, aby ten w ogóle chciał procedować w tej sprawie. Pani Mirosława jednak tych pieniędzy nie miała.

Wygrywaliśmy już wcześniej między innymi z PKO BP S.A., postanowiliśmy więc, że i w tej sprawie powalczymy o najwyższą stawkę. Zapewniliśmy Pani Mirosławie pełnomocnika, który dogłębnie przeanalizował sprawę i napisał zarzuty od nakazu zapłaty.

Zwolnienie od kosztów opłaty sądowej w sprawie Alior Bank S.A.

Postanowiliśmy, że spróbujemy zwolnić Panią Mirosławę od kosztów opłaty sądowej w postaci zarzutów od nakazu zapłaty. Wniosek o zwolnienie okazał się pełnym sukcesem. Pani Mirosława została zwolniona od kosztów sądowych opłaty w całości! Sąd więc skierował sprawę na posiedzenie, a Alior Bank S.A. otrzymał nasze zarzuty od nakazu zapłaty.

Rozprawa sądowa z Alior Bank S.A. Bank nie przedłożył dowodów zawarcia umowy kredytu!

Zgodnie z przepisami Alior Bank S.A. do pozwu przeciwko Pani Mirosławie przedłożył jedynie wyciąg z ksiąg rachunkowych banku. Dokument, który wydrukowany został z wewnętrznego systemu banku i podpisany przez pracownika Alior Bank S.A. Na tej podstawie sąd wydał nakaz zapłaty. My jednak zażądaliśmy, aby Alior Bank S.A. przedłożył umowę kredytu. Mimo wyraźnego zobowiązania sądu Alior Bank S.A. powtarzał swoje stanowisko, że wystarczający jest wyciąg z ksiąg rachunkowych. O umowie Alior Bank nie chciał słyszeć. Konsekwentnie unikał przedstawienia dokumentów źródłowych, mających stanowić podstawę istnienia długu.

Mało tego, zakwestionowano również wartość dochodzonego świadczenia. W żaden sposób wyliczenia banku nie pasowały do wartości rzekomego długu. Co Alior Bank S.A. na ten zarzut? Oczywiście, że wszystko wynika z wyciągu z ksiąg rachunkowych banku. Argumentacja nie pozostawia złudzeń, Alior Bank S.A. najzwyczajniej nie posiadał oryginału umowy, na podstawie której żądał ponad 200.000 zł!

Wygrana z Alior Bank S.A. Wyrok sądu zgodnie z oczekiwaniami.

Ostatecznie wyrok sądu i jego uzasadnienie nie pozostawiało wątpliwości. Alior Bank S.A. nie przedłożył dowodów, że Pani Mirosława kiedykolwiek z Alior Bank S.A. zawierała umowę kredytu. Nawet nie tą, na którą powoływał się Alior Bank w pozwie, ale w ogóle jakąkolwiek umowę kredytu!

Miesiące oczekiwań i przepychanek procesowych z Alior Bank przyniosły swój pozytywny finał. Sąd Okręgowy uchylił nakaz zapłaty wydany w postępowaniu nakazowym i powództwo w całości oddalił. Pani Mirosława od momentu wydania wyroku może spać spokojnie, a nasza statystyka wygranych spraw pozostała na niezmienionym, bardzo wysokim poziomie J

jak wygrać sprawę w sądzie z alior bank o zapłatę długu

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image