Współpraca - Pomagaj i zarabiaj - Antywindykacja EuroLege

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

Zostań agentem Kancelarii EUROLEGE i zarabiaj na polecaniu naszych usług prawnych.

Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną? Potrafisz skutecznie dotrzeć do osób zadłużonych, które zostały pozwane o zapłatę? 

Chcesz zacząć działać w branży antywindykacji, pomagać innym i zarabiać przy tym pieniądze?

Już dziś dołącz do grona partnerów Kancelarii Eurolege!

Jakie usługi Kancelarii mogę polecać?

Obrona sądowa - anulowanie długu

Obrona dłużnika w sprawach sądowych o zapłatę z powództwa banków, firm windykacyjnych oraz pożyczkowych (chwilówek). Nasz adwokat będzie reprezentował dłużnika przez cały okres postępowania.

Obrona w egzekucji - anulowanie długu

W sprawie jest już komornik, a nie dłużnik nie dostał żadnego pisma z sądu? Istnieją bardzo duże szanse na uchylenie nakazu zapłaty i wstrzymanie wszystkich czynności komorniczych. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Odzyskiwanie pieniędzy od komornika

Po skutecznej obronie w potępowaniu egzekucyjnym odzyskujemy od komornika pieniądze za zlicytowane nieruchomości, a także zajęte w egzekucji wynagrodzenia lub wpłacone do wierzyciela.

Sprawy frankowe

Pomagamy osobom pozwanym o zapłatę kredytu frankowego, jak również kredytobiorcom, którzy chcą pozwać bank w celu "odfrankowienia" umowy. Wbrew obiegowej opinii sprawy tego rodzaju nie są wcale takie trudne, więc koszt pomocy prawnej nie musi być ogromny. Wręcz przeciwnie, nasze opłaty umożliwiają podjęcie obrony również tym osobom, które dotychczas nie mogły z tego skorzystać.

Proces pozyskania klienta - krok po kroku

1. Krótko przedstaw ofertę

Podczas krótkiej rozmowy z potencjalnym klientem przedstaw naszą ofertę i wyjaśnij na czym polega pomoc Kancelarii Eurolege.

2. Prześlij dokumenty do analizy

Jeżeli klient wyrazi zainteresowanie bezpłatną analizą prawną, wtedy prześlij skany dokumentów dotyczących sprawy do naszej kacelarii. To wszystko co musisz zrobić. 

3. Analiza prawna

Dedykowany prawnik przeanalizuje sprawę i ustali jakiej pomocy możemy udzielić klientowi. Nasz pracownik skontaktuje się z klientem i sfinalizuje wszystkie formalności związane z przyjęciem sprawy do prowadzenia.

4. Przyjęcie sprawy i wypłata prowizji

Po przyjęciu sprawy do prowadzenia otrzymasz prowizję od opłaty wstępnej zapłaconej przez klienta. Co więcej, w przypadku wygrania sprawy przez naszego prawnika, otrzymasz również dodatkową prowizję od uzyskanych kosztów zastępstwa procesowego!

Współpracując z Kancelarią EUROLEGE dołączasz do zespołu liderów polskiej antywindykacji! 

Wysoka skuteczność potwierdzona wyrokami sądów, to solidna baza, na której zbudowaliśmy renomę naszej Kancelarii. Wygrywamy ponad 80% prowadzonych spraw sądowych z powództwa banków, firm windykacyjnych, pożyczkowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz firm telekomunikacyjnych.

Prawnicy naszej Kancelarii, to zespół doświadczonych ekspertów w sprawach oddłużeniowych. Wygraliśmy blisko 3000 spraw sądowych z powództwa instytucji finansowych! Aktualnie prowadzimy prawie 6000 spraw w sądach na terenie całego kraju.

Wyślij zgłoszenie do programu partnerskiego

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach współpracy.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności.

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, czas oczekiwania na kontakt ze strony naszego przedstawiciela wynosi średnio 3 dni robocze.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Nie musisz prowadzić własnej firmy, aby zostać naszym partnerem!

O przystąpienie do grona partnerów mogą wnioskować osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz w formie spółek osobowych, spółki prawa handlowego, ale także osoby nieprowadzące działalności gospodarczej, bezrobotne, zatrudnione na umowę o pracę, emeryci, studenci itp.

Nie, nie musisz być czynnym płatnikiem VAT. Do grona partnerów mogą dołączyć także osoby prowadzące działalność gospodarczą, które nie są VAT-owcami.

Nie pobieramy od naszych partnerów żadnych opłat za przystąpienie do programu partnerskiego. 

Idea całego programu polega na tym, że to partner ma zarabiać w zamian za skuteczną pomoc naszej Kancelarii w dotarciu do nowych klientów.

Nie, umowa nie nakłada na partnerów żadnych minimalnych progów sprzedaży.

Szczegółowe informacje o stawkach prowizji udostępniamy osobom zainteresowanym dopiero po zgłoszeniu chęci przystąpienia do programu partnerskiego.

Poziom wynagrodzenia zależy wyłącznie od Twojej aktywności i zaangażowania. Nie nakładamy na naszych partnerów żadnych limitów w zakresie pozyskiwania klientów i spraw. Im skuteczniej będziesz działał, tym większą prowizję otrzymasz w zamian.

Zależy nam na tym, aby każdy partner mógł szybko i skutecznie przystąpić do działania i zarabiania pieniędzy za swoją pracę. Dlatego oferujemy naszym partnerom dostę do systemu zarządzania sprzedażą online, w którym będziesz mógł zgłaszać sprawy, weryfikować ich status oraz sprawdzać wysokość przysługującej do wypłaty prowizji. Otrzymasz od nas również narzędzia marketingowe, w tym materiał reklamowe do wykorzystania w ramach działalności partnerskiej.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link