TF BANK – pozew z sądu i windykacja - Antywindykacja EuroLege

TF BANK – pozew z sądu i windykacja

Windykacja i pozew sądowy z powództwa TF Bank jak się bronić

Oceń artykuł: 

Masz problem z TF Bank? Dobrze trafiłeś! W naszym dzisiejszym artykule opiszemy czym jest TF Bank oraz jak radzić sobie z sądową windykacją długów przez ten podmiot. Pokażemy Państwu historię jednej z naszych klientek, która dzięki interwencji zrzeszonego w naszej Kancelarii EUROLEGE prawnika nie musiała nic płacić na rzecz TF Bank! Zapraszamy do lektury.

Historia niespłaconego kredytu w TF Bank…

Ponad rok temu do naszej Kancelarii EUROLEGE zgłosiła się Pani Jadwiga z Torunia, która w pełnym przejęcia mailu napisała:

„Jestem załamana. Kilka miesięcy temu zmarł mój maż. Zostałam sama z długami, które zaciągaliśmy na jego leczenie i ratowanie. Teraz z mojej małej emerytury nie jestem w stanie wszystkiego spłacić. Ciągle nękają mnie różne firmy windykacyjne. Pierwszy o swoje upomniał się TF Bank, który szybko pozwał mnie do sądu. Dostałam nakaz zapłaty z e-sądu. Przecież ja nie mam z czego zapłacić tych ponad 23 tysięcy złotych! Proszę pomóżcie mi wyjść z tego impasu, w którym się znalazłam.”

Historia Pani Jadwigi bardzo nas przejęła. Natychmiast kontakt z klientką powierzyliśmy specjaliście od spraw bankowych. Po telefonie wykonanym z Kancelarii Pani Jadwiga uspokoiła nerwy. Okazało się, że na działanie nie jest jeszcze za późno i wszystko możemy zrobić na spokojnie w terminach ustawowych. Na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU mieliśmy jeszcze ponad 1 tydzień. A przypomnijmy, że na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym jak i EPU pozwany ma tylko 2 tygodnie. Termin liczy się od odebrania pisma sądowego od listonosza albo z placówki pocztowej.

Prawnik z EUROLEGE składa sprzeciw od nakazu zapłaty.

Kolejnym krokiem było złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU do Sądu Rejonowego Lublin – Zachód w Lublinie, VI Wydziały Cywilnego, zwanego e-sądem. Po zaledwie kilku tygodniach oczekiwania otrzymaliśmy pismo, w którym sąd elektroniczny uchylił nakaz zapłaty forum i sprawę przekazał do sądu rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania naszej klientki.

Sprawa nie była prosta, ponieważ Pani Jadwiga nie kwestionowała, że w TF Banku zaciągała kredyt. Nie mogła się jedynie pogodzić, że bank nie chciał z nią rozmawiać i szybko skierował sprawę do sądu. To było w tym wszystkim najgorsze.

TF Bank przegrywa w sądzie sprawę o zapłatę!

Na rozprawę sądową musieliśmy czekać kolejnych kilka miesięcy. Dla Pani Jadwigi były to wieki. Niemal każdego tygodnia telefonowała do nas z pytaniem kiedy już będzie po wszystkim. Znając specyfikę długotrwałości procesów sądowych informowaliśmy, że na rozstrzygnięcie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak nie dziwimy się naszym klientom, bowiem sprawy o zapłatę kilkudziesięciu tysięcy złotych dla ogromnej liczby Polaków to sprawy życiowe.

W końcu nastał dzień ogłoszenia wyroku. Okazało się, że… sąd oddalił powództwo w całości! Oznacza to, że Pani Jadwiga nie musi płacić ani złotówki 😊

Jak to się stało? Mamy swoje sposoby na walkę procesową z prawnikami firm windykacyjnych, pożyczkowych oraz banków. Znamy ich słabe strony i błędy w procedurach zawierania oraz wykonywania umów pożyczek i kredytów. Dlatego jeśli jesteś ciekawy/ciekawa tego czy w Twojej sprawie też możemy pomóc zgłoś się! Wstępna analiza sprawy jest u nas zawsze bezpłatna.

Jak możesz zgłosić nam swoją sprawę sądową albo komorniczą z chwilówką, firmą windykacyjną albo bankiem? Oto sposoby bezpiecznego i zdalnego powierzania nam swoich spraw:

  1. Zadzwoń pod numer 530 333 130
  2. Napisz do nas na maila: kontakt@eurolege.pl albo na Messenger: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/

Wyślij zgłoszenie na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image