Sprawa sądowa z NextCap Ventures OU? Zobacz jak się bronić! - Antywindykacja EuroLege

Sprawa sądowa z NextCap Ventures OU? Zobacz jak się bronić!

Pozew sądowy i sądowy nakaz zapłaty NextCap Ventures jak się bronić

Oceń artykuł: 

W naszym dzisiejszym artykule na blogu poświęcimy miejsce takiej firmie jak NextCap Ventures OU. Wielu z naszych czytelników i klientów dopytuje się czym właściwie jest ten podmiot i skąd wziął się w ich życiu. Opiszemy również jak wygląda windykacja długów przez NextCap Ventures OU w sądzie. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu.

Czym jest NextCap Ventures OU?

Jeśli można byłoby powiedzieć najprościej, to NextCap Ventures OU jest firmą windykacyjną z siedzibą w Tallinie (Estonia), która trudni się skupowaniem wierzytelności, a w szczególności tych konsumenckich. Ze względu na swobodę przepływu towarów, usług i kapitału w Unii Europejskiej działalności spółki z Estonii nie jest niczym nadzwyczajnym. W naszym kraju działalność taką prowadzą między innymi takie podmioty zagraniczne jak:

  • Delta Wise OU z/s w Estonii
  • Ultimo Portfolio Investment z/s w Luksemburgu
  • PRESCO Investment z/s w Luksemburgu
  • SVEA Ekonomi Cyprus Ltd z/s na Cyprze.

Jak więc widać, działalność NextCap Ventures OU niejako wpisuje się w system integracji europejskiej…

Pozew z sądu i nakaz zapłaty forum z NextCap Ventures OU. Jak się bronić?

Kiedy jako potencjalnie zadłużona osoba w NextCap Ventures OU otrzymujesz pozew albo nakaz zapłaty nie powinieneś panikować. Wszak z firmą NextCap Ventures OU nigdy żadnej umowy nie podpisywałeś. Dlatego ważne jest, aby nie poddawać się i zawsze składać odwołanie do sądu w takiej sprawie. Ważne jest, aby robić to umiejętnie i znać zasady działania oraz sztuczki firm windykacyjnych. Dlatego korzystanie z fachowego pełnomocnika w takich sprawach jak z NextCap Ventures OU uznajemy za wręcz obowiązek. W naszej Kancelarii EUROLEGE zajmujemy się sprawami o zapłatę z powództwa firm windykacyjnych, pożyczkowych i banków od wielu lat. Część orzeczeń z naszymi sukcesami znajdziesz tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Jednak do rzeczy. Co zrobić kiedy otrzymasz nakaz zapłaty z sądu w sprawie NextCap Ventures OU? Przede wszystkim zapisz sobie na dokumencie datę odbioru przesyłki sądowej. To bardzo ważne, gdyż na skuteczne złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty masz jedynie 2 tygodnie! Termin liczy się od dnia odebrania przesyłki.

PAMIĘTAJ! Sprzeciw od nakazu zapłaty, w tym w EPU wolny jest od opłat sądowych.

A co jeśli się nie odwołasz? Oznacza to, że godzisz się zapłacić firmie windykacyjnej nie tylko to co widnieje w nakazie zapłaty jako kwota należności głównej. Do tego musisz doliczyć odsetki i koszty procesu. Mało? Jeśli sprawa trafi do komornika – a to raczej standard w przypadku przegranej – zapłacisz dodatkowe pieniądze komornikowi! Jeśli nie chcesz tak skończyć to musisz dać sobie szansę na pełne oddłużenie.

Czy z NextCap Ventures OU można wygrać w sądzie?

Gdybyśmy nie prowadzili tysięcy spraw przeciwko firmom windykacyjnym, pożyczkowym oraz bankom nie moglibyśmy odpowiedzieć na to pytanie. Jednak mamy za sobą kilka tysięcy wygranych procesów. A powody wygranych są naprawdę różne. Niekiedy przedawnienie, ale w większości są to kwestie natury formalnej, które dla osoby nie znającej dogłębnie tematyki prawno-finansowej mogą być niezauważalne. A jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach 😊

Jak i gdzie mogę zgłosić sprawę o zapłatę z powództwa  NextCap Ventures OU?

Tak jak napisaliśmy wyżej, w naszej Kancelarii EUROLEGE znajdziesz pomoc we wszystkich sprawach o zapłatę jakie tylko pojawiają się w sądzie, a są inicjowane przez banki, firmy pożyczkowe i windykacyjne.

Jak się do nas zgłosić? Wszystko jest banalnie proste. Wystarczy telefon albo inne urządzenie podłączone do Internetu. Wszystko wykonasz zdalnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Oto sposoby na zgłoszenie nam swojej sprawy:

  1. Zadzwoń pod numer 530 333 130
  2. Napisz do nas na maila: kontakt@eurolege.pl albo na Messenger: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
  3. Wyślij zgłoszenie na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image