Pozew sądowy z Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny. Jak się bronić? - Antywindykacja EuroLege

Pozew sądowy z Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny. Jak się bronić?

Jak się bronić przed pozwem sądowym z Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny

Oceń artykuł: 

Dostałeś nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, nakazowym albo wyrok zaoczny w sprawie Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? A może otrzymałeś wezwanie na rozprawę w sprawie takiego podmiotu? Nie musisz się obawiać, bo całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym dzisiejszym poradniku opiszemy czym jest Fundusz Sekurytyzacyjny Universe 3 oraz jak działa. Napiszemy również jak wygrać z nim w sądzie.

Pamiętaj, że nie musisz walczyć z tą firmą na własną rękę. Nasi prawnicy wygrali już setki spraw sądowych z powództwa Universe 3 Fundusz Sekurytyzacyjny anulując całe zadłużenie! Skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Co to jest Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to jedna z działających w Polsce firm windykacyjnych. Największymi jego konkurentami na naszym rodzimym rynku są następujące fundusze sekurytyzacyjne: Prokura, BEST, Ultimo oraz EQUES DEBITUM.

Jak działa Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Tak jak każdy niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Czyli skupuje dostępne na rynku wierzytelności (długi) osób trzecich. W szczególności niestety konsumentów, od których łatwiej uzyskać zapłatę. Od kogo Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty kupuje wierzytelności? Głównie od banków oraz firm pożyczkowych. Nie pogardzi również roszczeniami firm telekomunikacyjnych. Tak skupowane portfele wierzytelności dają później szansę na uzyskanie znacznych profitów. W szczególności, gdy popatrzymy na to, że znaczna część kupowanych długów jest przedawniona…

Wezwanie do zapłaty z Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Co robić?

Otrzymując wezwanie do zapłaty z Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przede wszystkim nic nie płać przed kontaktem z prawnikiem. Nie zalecamy również jakiejkolwiek formy kontaktu przed poradą prawną. W przeciwnym razie grozi Ci zapłata długu nieistniejącego albo daleko przedawnionego. Jak to możliwe? Pracownicy firmy windykacyjnej obsługującego fundusz sekurytyzacyjny nie informują o przedawnieniu długu. Więcej, starają się za wszelką cenę namówić potencjalnego dłużnika do zapłaty bez żadnej porady prawnej.

Dlatego tak ważna jest samodyscyplina. Nie możesz podejmować decyzji na kolanie i pod wpływem emocji. Musisz zawsze dociekać o jaki dług chodzi i skąd jego wysokość. W tym zdecydowanie pomoże Ci prawnik, których w naszej Kancelarii EUROLEGE mamy bardzo wielu.

Pozew sądowy i nakaz zapłaty w sprawie Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jak się bronić?

Jeżeli nie zdecydujesz się na dobrowolną zapłatę firmie windykacyjnej to zapewne Twoja sprawa trafi do sądu. To dobrze, w tym miejscu zdobędziesz szansę na uczciwy proces i szansę na całkowite pozbycie się problemu.

Nie inaczej było w sprawie Pana Piotra z Warszawy, który napisał do nas wiadomość prywatną:

„Nie wiem co mam robić. Dostałeś sądowy nakaz zapłaty. Pozwał mnie fundusz Universe 3. Nie mam pojęcia o co chodzi. Wydawało mi się, że sprawy długów mam już dawno za sobą. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej ważnej dla mnie sprawy.”.

Oczywiście Pan Piotr otrzymał od nas natychmiast doświadczonego prawnika. Następnie złożył on w imieniu naszego klienta sprzeciw od nakazu zapłaty do sądu, w którym zakwestionował podstawy wydania nakazu zapłaty.

Sprawa nie należała do najprostszych, bowiem ewidentnie nie było przedawnienia.

Wygrana sprawa sądowa z Universe 3 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty!

Po kilku miesiącach oczekiwać okazało się, że sąd wydał wyrok oddalający powództwo w całości!

Dzięki temu Pan Piotr dołączył do szerokiego grona zadowolonych klientów. Jego życie zmieniło się nie do poznania. Wygrana nie tylko uświadomiła go w tym, że nie jest żadnym dłużnikiem. Przede wszystkim przywróciła w nim wiarę w sprawiedliwość i to, że warto podejmować trud obrony swoich interesów.

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image