Opinie klientów o Kancelarii EUROLEGE

Korzystałeś pomocy prawnej Kancelarii EUROLEGE?
Zależy nam na tym, aby stale poprawiać jakość naszych usług.
Dlatego Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej :)

31 komentarzy do wpisu „Opinie o Kancelarii EUROLEGE”

 1. Korzystałam i będę korzystać… Dziękuję bardzo państwu ❤️ Dla mnie jesteście bezwarunkowo NAJLEPSI I WIARYGODNI.. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😊 💖

  Odpowiedz
 2. Jest to jedyna instytucja, która nie zadała mi pytania o genezę długów. Nie musiałam się tłumaczyć i koleiny raz wpędzać się w poczucie winy i wstydu. Każdy dłużnik mnie zrozumie, a okazało się, że również Fundacja rozumie. Tak wspaniałego, pełnego empatii i zapału adwokata, jakim jest Mecenas Bronisz nie spotkałam nigdy wcześniej. Dzięki Niemu, pomimo dużej ilości spraw,mogę spać spokojnie. Pomimo jednej przegranej, serdecznie każdemu z Państwa polecam, a Fundację i Pana Mecenasa ściskam w podzięce i kłaniam się nisko.

  Odpowiedz
 3. Jesteście profesjonalistami, dziękować będę bez końca. Dajecie nadzieję, że coś może się zmienić w przeciwieństwie do polityków, którzy idąc do władzy obiecują zmiany i pozostają puste obietnice. Pozdrawiam cieplutko !

  Odpowiedz
 4. Wspaniali ludzie, najlepsi profesjonaliści, którzy pomagają bezinteresownie… Mnie pomogli w bardzo trudnej sprawie a nawet pomogli w odzyskaniu pieniędzy, gdzie myślałam, że jest to niemożliwe!!! Dziękuję Szanowna Fundacjo!!! A wszystkim, którzy mają problemy polecam Fundację EuroLege!!! 💓💓

  Odpowiedz
 5. Dziękuję za pomoc z Profi Credit .Sprawa była bardzo trudna ,bo chodziło między innymi o weksel,ale prawnicy z Euro lege świetnie sobie z tym poradzili. Wielkie dzięki im za to.

  Odpowiedz
 6. Wspaniała Fundacja od dziś mogę spać spokojnie pomogli mi w tym spokoju jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc za bezinteresowną pomoc .JESTESCIE WIELCY

  Odpowiedz
 7. Korzystam z pomocy i jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu, życzliwości a przede wszystkim bezinteresownej pomocy na którą bardzo rzadko można liczyć. Dziękuję, że jesteście.

  Odpowiedz
 8. Korzystał i korzysta nadal mój mąż!
  Tak wspaniałego i pomocnego pana mecenasa oraz całej Jego ekipy nigdy nie znałam!
  Są to naprawdę bardzo pomocni ludzie, znajacy się na rzeczy, każdy problem rozwiązują indywidualnie. Mają życzliwe podejście do klienta. Mają serce tak wielkie i pomocne dla kazdego! Nigdy nie odmowią pomocy, wysłuchają i doradzą!
  Kochani jesteście wspaniali!
  Oby nigdy tego zapału do pomocy wam nie zabrakło!
  Pozdrawiam i bardzo dziękuję!

  Odpowiedz
 9. Niedawno zaczęła się moja współpraca z Fundacją a będzie ona długa ponieważ popełniłam dużo , bardzo dużo błędów i teraz nie jestem w stanie sobie sama poradzić. Nie mam zamiaru unikać spłat ale niektóre kwoty są w mojej ocenie i jak się okazuje również w ocenie Prawników Fundacji zawyżone. Dotychczasowa współpraca jest super, Prawnicy którzy prowadzą moje sprawy bardzo konkretni. Mam nadzieję że dzięki pomocy Fundacji wyjdę na prostą.

  Odpowiedz
 10. Fundacja jest na najwyższym poziomie wykształceni prawnicy czasem wydaje się że sprawa jest trudna a oni walczą do samego końca oczywiście z sukcesem Niekiedy przez głupotę nieprzemyślane decyzję człowiek wpada w długi Dziękuję im z całego serca za pomoc A tym którzy potrzebują pomocy polecam bardzo korzystne

  Odpowiedz
 11. Fundacja pomogła mi w chwili kiedy straciłam nadzieję na jakąkolwiek pomoc. Zawsze mogę liczyć na poradę i podpowiedź ze strony pana mecenasa. Pomagają mi nadal . Moja wdzięczność nie ma granic. Dziękuję !

  Odpowiedz
 12. Korzystam z pomocy Kancelarii EuroLege, do tej pory najlepsza z której kiedykolwiek korzystałem, polecam tym którzy mają jakiekolwiek problemy z firmami windykacyjnymi, z bankami, chwilówkami, oni poprostu są profesjonistami. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 13. Fundacja jak najbardziej godna polecenia, prowadzili moją sprawę i oczywiście WYGRANA!! . Aby służyła Nam do końca Świata i jeden dzień dłużej 😀.

  Odpowiedz
 14. Radość niesamowita jak dowiedziałem się o wygranej sprawie, prezentowanej przez Fundację w stosunku do firmy windykacyjnej.Rekomenduję wszystkim będącym w potrzebie kancelarię EUROLEGE. Specjaliści od trudnych nieraz spraw.Korzystajcie z pomocy Fundacji.

  Odpowiedz
 15. Szybki kontakt z Fundacji i pomoc, mimo że nie wierzyłam w nią. Przydzielono mi znakomitego prawnika, dziękuję mu za wszystko oraz całemu zespołowi. Wszystkie sprawy pozytywnie dla mnie, mam spokój, bynajmniej na razie. Polecam z całego serca. Jeszcze raz dziękuję Panie Mecenasie.

  Odpowiedz
 16. Wspaniala Fundacja z moimi problemami zgłaszam się do nich. Pomocna we wszystkich sprawach. Wygrywają dużo spraw z korzyścią dla osob zglaszajacych swoje problemy.Szacunek dla Fundacji.

  Odpowiedz
 17. Wspaniała fundacja, która pomaga ludziom, których nie stać na drogich prawników, jestem bardzo wdzięczna za ich pomoc, dzięki nim nie mam długu, który spędzał mi sen z oczu, pracują tam cudowni ludzie, mający ogromną wiedzę, dzięki której potrafią pomóc wielu ludziom, trzeba im tylko zaufać, ja tak zrobiłam i wiem że jak będzie potrzeba to będę miała do kogo zwrócić się o pomoc, dziękuję wszystkim pracownikom za tą pomoc

  Odpowiedz
 18. Ja dopiero zacząłem współpracę z kancelarią,ale rozmowa z przydzielonym do mojej sprawy radca prawnym daje mi spokój ducha do czasu zakończenia sprawy.

  Odpowiedz
 19. Pomoc niesamowita. Daje wiarę w dalszy sens życia pomimo tych nieszczęsnych kłopotów finansowych.
  Korzystałam i korzystam z usług kancelarii EUROLEGE.
  Naprawdę polecam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link