Biuro Fundacji (adres do korespondencji):

Fundacja Darmowy Prawnik
ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 9
22-100 Chełm

Adres e-mail:

kontakt@darmowyprawnik.eu

Informacje i konsultacje telefoniczne:

W dniach od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

530 333 130

Prosimy także o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jest to niezbędne do tego, abyśmy mogli przeanalizować dokumenty i podjąć działania pomocowe, zgodnie z nową polityką ochrony danych osobowych (RODO). Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do wiadomości e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Klauzula wyrażenia zgody:
“Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Portalu oraz usług Fundacji na zasadach określonych w Polityce Prywatności i Regulaminie.”

Regulamin udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej
Polityka prywatności

UWAGA: Fundacja nie prowadzi całodobowej infolinii. Informacje telefoniczne udzielane są wyłącznie w godzinach podanych powyżej.

Dokumenty potrzebne do oceny sprawy:

– Sądowy nakaz zapłaty lub odpis pozwu

– Komplet załączników dołączonych do nakazu zapłaty lub pozwu

Po przyjęciu sprawy do prowadzenia otrzymasz komplet dokumentów do wypełnienia i wysłania. Po tym Nasz zespół prawników będzie do Twojej dyspozycji, za zupełne 0 zł. Wszystko załatwisz elektronicznie, bez wychodzenia z domu i bez konieczności udziału na rozprawach w sądzie. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, prowizji, kosztów, które musiałbyś zapłacić w innych kancelariach.

Fundacja Darmowy Prawnik wpisana do Rejestru Stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000433630, NIP: 563-242-84-56, REGON: 36355562700000.

Pamiętaj! Termin na odwołanie się od nakazu zapłaty jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki 
działa na Twoją niekorzyść!

Skorzystaj z naszej DARMOWEJ POMOCY prawnej!

Niczym nie ryzykujesz, a możesz stracić szansę na anulowanie długu lub wstrzymanie egzekucji komorniczej.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną pomoc prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image