Kontakt z Kancelarią EUROLEGE

ul. Popiełuszki 9, 22-100 Chełm

Adres do korespondencji - Biuro Obsługi Interesanta

530 333 130

Zadzwoń i porozmawiaj z konsultantem.

kontakt@eurolege.pl

Wyślij email z opisem sprawy i dokumentami do analizy

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej sprawy. Nasz zespół ustali na czym dokładnie polega problem i jak możemy Tobie pomóc. 

Korzystając z formularza sprawdź, czy podane dane są poprawne. Wysyłając do nas wiadomosc mailem zawsze podawaj w treści swój numer telefonu, aby nasz konsultant mógł szybko udzielić niezbędnych informacji.

Z uwagi na bardzo dużą ilość zapytań zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane wiadomości.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Nasz konsultant oddzwoni w ciągu godziny!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Informacja RODO:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Europejska Fundacja Pomocy Zadłużonym – EuroLegal z/s w Warszawie. Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu przeprowadzenia analizy prawnej i udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu skierowanym do naszej fundacji. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony i osobami zgłaszającymi sprawę do analizy prawnej.Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przeprowadzenia analizy prawnej i udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby przeprowadzić analizę prawną sprawy oraz odpowiedzieć na zadane pytania. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji:
Regulamin udzielania pomocy prawnej
Polityka prywatności

Dane rejestrowe: Europejska Fundacja Pomocy Zadłużonym – EuroLegal z/s w Warszawie jest wpisana do Rejestru Stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000766143, REGON: 382326926, NIP: 5252777073.

Call Now Button