Prawnik on-line? Zobacz jak zlecić sprawę prawnikowi bez wychodzenia z domu! - Antywindykacja EuroLege

Prawnik on-line? Zobacz jak zlecić sprawę prawnikowi bez wychodzenia z domu!

Jak zlecić prawnikowi sprawę o zapłatę długu bez wychodzenia z domu

Oceń artykuł: 

Aktualna sytuacja w kraju związana ze stanem epidemiologicznym wydaje się być wstępnie opanowywana w sposób wystarczający i odpowiedzialny. Szybka reakcja władz na zagrożenie epidemiologiczne stwarza przypuszczenia, że nastąpi spłaszczenie mediany zakażeń, co umożliwi sprawną walkę z zagrożeniem, które wywołuje koronawirus.

Jakie decyzje władz dla osób pozwanych do sądu o zapłatę długów są kluczowe?

Otóż aktualnie działalność sądów w zakresie wokand sądowych została zawieszona, o czym pisaliśmy w artykule: „Działalność sądów w całym kraju częściowo zawieszona. Decyzja Ministra Sprawiedliwości” .

Jak wskazywaliśmy również, zawieszenie działalności związanej z rozpatrywaniem spraw na rozprawach nie spowodowała, że sądy nie wydają nakazów zapłaty. Wynika to z faktu, iż niektóre orzeczenia sądowe wydawane są na posiedzeniach niejawnych! Oznacza to, że nadal listonosze mogą doręczać Państwu takie przesyłki jak np.:

 1. nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym;
 2. nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym, czyli tzw. EPU;
 3. nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym;
 4. wyrok zaoczny.

Kiedy otrzymacie Państwo powyższe orzeczenia sądowe to na złożenie skutecznych środków odwołania macie zaledwie 2 tygodnie od dnia ich odbioru. To bardzo ważne, ponieważ niezastosowanie się do tego skutkować będzie w bliżej lub dalszej przyszłości groziło postępowaniem egzekucyjnym. A to oznacza zajęcie konta bankowego, wynagrodzenia za pracę, renty czy emerytury. Nie można również wykluczać takich działań komornika jak egzekucja z ruchomości (np. samochód) albo egzekucja z nieruchomości, czyli z mieszkania, domu czy działki rolnej lub budowlanej.

Jak bezpieczenie i bez zagrożenia zdrowia zgłosić swoją sprawę sądową?

Przypominamy, że nasza Kancelaria EUROLEGE ma już 8-letnie doświadczenie w zdalnym załatwianiu spraw sądowych o zapłatę długów. Dzięki temu, że działamy on-line spełniamy wszystkie wymogi sanitarne i zalecenia, jakie aktualnie uważane są powszechnie za prawidłowe i pożądane przez ekspertów z dziedziny epidemiologii. Kontakt i zgłoszenia swoich spraw dokujecie Państwo w naszej Kancelarii EUROLEGE zdalnie (bez żadnego kontaktu osobistego), nawet bez wychodzenia z domu! Wystarczy urządzenie podłączone do Internetu, a więc np. komputer, tablet, telefon. Bazujemy na dokumentacji wysyłanej do nas w formie skanów albo czytelnych zdjęć.

W jaki sposób możecie zgłosić nam swoją sprawę sądową?

Oto sposoby, dzięki którym możesz zgłosić sprawę bez wychodzenia z domu:

 1. wyślij nam opis swojej sprawy na maila: kontakt@eurolege.pl
 2. wyślij nam opis swojej sprawy na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
 3. wyślij nam zgłoszenie swojej sprawy na: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/
 4. zadzwoń do nas pod numer: 530 333 130

Jaki jest termin oczekiwania na odpowiedź ze strony Kancelarii EUROLEGE?

Nasze biuro obsługi interesanta (BOI) czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W tych godzinach możecie Państwo dzwonić na nasza infolinie (530 333 130).

W przypadku pozostałych środków komunikacji odpowiadamy na bieżąco. Z zastrzeżeniem, że zgłoszenia wysłane po południu danego dnia mogą zostać załatwione dopiero dnia następnego.

Jednocześnie zaznaczamy, że sprawy związane z nakazami zapłaty i wszelkimi sprawami o zapłatę długów na etapie sądowym traktowane są przez nas zawsze priorytetowo. Dlatego od momentu zgłoszenia swojej sprawy, do momentu kontaktu ze strony naszego pracownika upływa zazwyczaj nie więcej niż kilka godzin. Nie dotyczy to tylko sytuacji zgłoszeń poza godzinami pracy albo w dni, w które nie pracujemy. Wówczas takie zgłoszenia załatwiane są możliwe najszybciej w dniach i godzinach pracy biura.

Czy muszę iść na sprawę sądową o zapłatę długu?

W niemal każdej sprawie o zapłatę długu wszystkim zajmuje się prawnik z Kancelarii EUROLEGE. Nie musisz wychodzić z domu ani w celu zgłoszenia sprawy, ani też w celu pójścia do sądu. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz nie musisz kontaktować się osobami trzecimi.

Masz problem z komornikiem? Zgłoś nam swoją sprawę bez wychodzenia z domu!

Przypominamy także o tym, że pomagamy również w sprawach, w których osoby zadłużone maja już postępowania komornicze, ale nigdy wcześniej nie wiedziały o żadnej sprawie sądowej. Czyli nigdy nie dostały z sądu nakazu zapłaty, wyroku zaocznego, pozwu o zapłatę, wezwania na rozprawę.

Zgłoszenia swoich spraw komorniczych możecie Państwo dokonywać w ten sam sposób co spraw sądowych, czyli:

 1. wyślij nam opis swojej sprawy na maila: kontakt@eurolege.pl
 2. wyślij nam opis swojej sprawy na Facebooku: https://www.facebook.com/darmowyprawnik/
 3. wyślij nam zgłoszenie swojej sprawy na: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/
 4. zadzwoń do nas pod numer: 530 333 130

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image