Innovatio Risk Solutions i pozew sądowy. Jak wygrać? - Antywindykacja EuroLege

Innovatio Risk Solutions i pozew sądowy. Jak wygrać?

Pozew sądowy od Innovatio Risk Solutions jak wygrać sprawę i anulować nakaz zapłaty

Oceń artykuł: 

Masz problemy prawne z Innovatio Risk Solutions Ltd? Otrzymujesz od tej firmy albo jej kancelarii prawnej wezwania do zapłaty albo ciągłe telefony? A może zostałeś pozwany przez Innovatio Risk Solutions Ltd do sądu o zapłatę i chcesz się odwołać? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: całkowite oddłużenie jest możliwe! W naszym dzisiejszym artykule opiszemy czym jest Innovatio Risk Solutions Ltd oraz jak sobie radzić z tym windykatorem.

Jeśli nie czujesz się na siłach, to nie musisz samodzielnie walczyć z tą firmą w sądzie. Nasi prawnicy wygrali już tysiące spraw sądowych z powództwa firm windykacyjnych, banków oraz chwilówek anulując całe zadłużenie. Wygraliśmy także wiele spraw gdzie pozywała właśnie Innovatio Risk Solutions. Dlatego skontaktuj się z nasza kancelarią i skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej swojej sprawy.

Co to jest Innovatio Risk Solutions Ltd?

Innovatio Risk Solutions Ltd to jedna z wielu działających na terytorium naszego kraju firm windykacyjnych. Jej zagraniczne korzenie pewnie wielu dziwią. Nie jest to jednak jedyna zagraniczna firma windykacyjna ścigająca obywateli polskich. Jakie jeszcze inne firmy w tym przodują? Przede wszystkim są to Ultimo Portfolio Investments oraz Svea Ekonomi Cyprus Ltd.

Na czym polega działalność windykacyjna Innovatio Risk Solutions Ltd? Taki podmiot skupuje wierzytelności należne różnym firmom pożyczkowym od ich klientów. W ten sposób, nabywając pakiety wierzytelności dochodzą ich od potencjalnych dłużników.

Wezwanie do zapłaty z Innovatio Risk Solutions Ltd. Co zrobić?

Otrzymując wezwanie do zapłaty od Innovatio Risk Solutions Ltd nie musisz natychmiast podejmować kontaktu. Nawet nie zawsze zalecany jest taki kontakt. Niemniej chcąc rozwiązać sytuację na pewno warto skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika, który zna sztuczki firm windykacyjnych. Nieobeznany w tematyce windykacyjnej dłużnik bardzo szybko uzna swoje zadłużenie. A szkoda, ponieważ mogłoby ono być nienależne albo znacznie zawyżone.

Czy warto płacić natychmiast po wezwaniu? Również nie powinniśmy tego robić. Tutaj także warto przed podjęciem jakichkolwiek kroków skontaktować się z prawnikiem i ustalić dalszy plan działania. Najgorsze co można robić to działać samodzielnie pod wpływem chwili, impulsu i strachu. A bać się nie ma czego, ponieważ Innovatio Risk Solutions Ltd nie naśle na Państwa komornika. Może to zrobić dopiero wówczas, kiedy wygra prawomocnie sprawę w sądzie.

Sądowy nakaz zapłaty z Innovatio Risk Solutions Ltd. Odwołuj się!

Po otrzymaniu nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym z powództwa Innovatio Risk Solutions Ltd nie wpadaj w panikę. Spokojnie zapisz datę odbioru przesyłki sądowej. Najlepiej zrób to na jakimś dokumencie, które otrzymałeś z sądu. Pamiętaj, że na złożenie odwołania od sądowego nakazu zapłaty masz jedynie 2 tygodnie. Po tym terminie sądowy nakaz zapłaty (https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/odebrales-pozew-lub-nakaz-zaplaty-z-sadu-zobacz-jak-mozesz-sie-odwolac,n,1000244572.html) stanie się prawomocny, a Ty uznasz całość żądań zagranicznej firmy windykacyjnej. Kiepska perspektywa.

W naszej Kancelarii EUROLEGE posiadamy wielu prawników specjalizujących się w sprawach sądowych przeciwko bankom, firmom pożyczkowym oraz właśnie firmom windykacyjnym. Dzięki naszej specjalizacji osiągamy najlepszą w kraju skuteczność.

Czy warto odwoływać się od spraw z Innovatio Risk Solutions Ltd?

Jak nasze doświadczenie pokazuje należy się odwoływać. Przede wszystkim dlatego, że jako pozwany masz poważne szanse na całkowite oddłużenie i wyjście z życiowego impasu. Po drugie, jeśli wygrana w danej sprawie okaże się niemożliwa możesz liczyć na znaczne obniżenie kwoty do zapłaty.

Oznacz to, że podejmowanie niewielkiego trudu walki z Innovatio Risk Solutions Ltd łączy się zasadniczo z samymi korzyściami.

Macie Państwo jakieś pytania do prawników? Chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką długów, kredyt, pożyczek, spraw sądowych i komorniczych na nasze forum kredytowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy jak nie dać się instytucjom finansowym.

Jesteśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu dla kancelarii prawnych Orły Prawa.

Anuluj dług i sądowy nakaz zapłaty w całości! Doświadczeni prawnicy pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie.

DARMOWA ANALIZA!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.

Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną analizę prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image