Nie pozwól się nękać windykatorowi! Skorzystaj z darmowego generatora pism do firm windykacyjnych.

Firmy windykacyjne regularnie zasypują rzekomych dłużników wezwaniami do zapłaty, z których nic nie wynika! Z takiego wezwania nie dowiesz się o jaki dług chodzi oraz dlaczego masz go płacić. Masz prawo wiedzieć czy naprawdę jesteś dłużnikiem oraz żądać spokoju, jeśli dług jest przedawniony albo nienależny!

Z pomocą naszego generatora stworzysz pismo, w którym wezwiesz firmę windykacyjną do udowodnienia, że dług istnieje. Dodatkowo poinformujesz windykatora, że nie godzisz się na nękanie i jeśli nie zaprzestanie swoich działań, to pozwiesz go o odszkodowanie!

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty z powództwa windykatora, chwilówki lub banku? Wtedy pismo z generatora nie wystarczy! Zgłoś się do nas po DARMOWĄ pomoc prawną.

Nie zwlekaj! Aby złożyć skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty masz tylko 14 dni od dnia odbioru przesyłki.

Jeśli nagle pojawił się komornik, a nie wiedziałeś o sprawie sądowej, to też możemy pomóc! Jeszcze nie wszystko stracone.

ZGŁOŚ SIĘ PO POMOC PRAWNĄ
Dla kogo jest ten generator?

1. Dla osób wzywanych przez windykatora do zapłaty.
2. Dla rzekomych dłużników nękanych pismami od windykatórów.
3. Dla dłużników, którzy chcą się do wiedzieć z czego wynika dług i czy rzeczywiście jest należny do zapłaty.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz, który jest obok. Wpisz swoje dane adresowe oraz dane firmy windykacyjnej, która wzywa do zapłaty długu. Na wszelki wypadek podaj numer sprawy, znajdziesz go na piśmie od windykatora.
2. Wygeneruj dokument w formacie PDF i pobierz go na swój komputer. Drugi egzemplarz otrzymasz pocztą elektroniczną na adres email podany w formularzu.
3. Wydrukuj pismo w dwóch egzemplarzach i podpisz czytelnie. Jeden egzemplarz zachowaj, a drugi wyślij do windykatora listem poleconym.

Fundacja Darmowy Prawnik nie ponosi odpowiedzialności za skutki wywołane wykorzystaniem pisma wytworzonego za pomocą darmowego generatora. Osoba korzystająca z generatora, a następnie wykorzystująca wygenerowane pismo oświadcza, że robi to na własną odpowiedzialność.

Wypełnij formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”17609″ title=”generator”]

Pamiętaj! Termin na odwołanie się od nakazu zapłaty jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki 
działa na Twoją niekorzyść!

Skorzystaj z naszej DARMOWEJ POMOCY prawnej!

Niczym nie ryzykujesz, a możesz stracić szansę na anulowanie długu lub wstrzymanie egzekucji komorniczej.
close-link
Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Zgłoś się już teraz po bezpłatną pomoc prawną!
PRZEJDŹ do FORMULARZA
close-image