Antywindykacja i pomoc prawna dla osób zadłużonych oraz pozwanych do sądu o zapłatę przez firmy windykacyjne, banki i pożyczki chwilówki. Nie ryzykuj pisania sprzeciwu na własną rękę. Skorzystaj z pomocy doświadczonych prawników!

BARDZO WYSOKA SKUTECZNOŚĆ! Wygrywamy ponad 87% spraw, które prowadzimy. W 98% spraw wygranych anulowaliśmy całe zadłużenie!
NIE ZWLEKAJ! Ustawowy termin na odwołanie jest ograniczony i wynosi tylko 14 dni! Jeśli go przekroczysz stracisz szansę na oddłużenie.

Gwarancja jakości. Największa i najbardziej doświadczona instytucja oddłużeniowa w Polsce!

Przekazując sprawę do kancelarii prawnej prowadzonej przez naszą fundację masz pewność, że zajmą się nią tylko wykwalifikowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem w sprawach sądowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym. Działamy od 2012 r. i pomogliśmy już blisko 10.000 osób!

17 adwokatówZespół adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w sprawach finansowych i cywilnych, którzy na co dzień udzielają naszym podopiecznym pomocy prawnej.

11 radców prawnychZespół radców prawnych z bogatym doświadczeniem w sprawach cywilnych i finansowych, którzy na co dzień udzielają pomocy prawnej.

5 specjalistówZespół prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów oraz finansistów, którzy wspierają swoją wiedzą i doświadczeniem naszą Fundację.

Od ponad 8 lat skutecznie pomagamy osobom podejmującym nierówną walkę z wielkimi instytucjami finansowymi: bankami, firmami pożyczkowymi i windykacyjnymi. Świadczymy pomoc prawną osobom pozwanym do sądu o zapłatę oraz dłużnikom, których sprawa jest już na etapie egzekucji komorniczej. Jesteśmy największą instytucją oddłużeniową w Polsce. Zaufało nam już ponad 10000 osób i każdego dnia do tej grupy dołączają kolejne osoby korzystające z naszej pomocy.
Każdy dzień zwłoki działa na Twoją niekorzyść, więc nie czekaj tylko zacznij działać już teraz. Wyślij zgłoszenie kontaktowe albo zadzwoń do nas już teraz.

 

Dlaczego warto zgłosić się do naszej Fundacji?

Nasza fundacja dzięki sumiennej pracy na rzecz swoich podopiecznych cieszy się bardzo dobrą opinią społeczną. Nie musisz się obawiać, że będziemy próbowali namówić Cię na dodatkowe działania za wynagrodzeniem. Koszty pomocy prawnej pokrywa strona przeciwna (np. firma windykacyjna, bank, firma pożyczkowa), a także fundacja ze środków własnych podchodzących m.in. z darowizn.

Czym jest antywindykacja? To zespół działań podejmowanych przez naszych wyspecjalizowanych prawników. Celem tych działań jest ochrona przed firmami windykacyjnymi, bankami oraz organami egzekucyjnymi dążącymi do wyegzekwowania swoich należności. Efektem działań antywindykacyjnych jest polepszenie sytuacji dłużnika i zmniejszenie należności, a przede wszystkim umorzenie zobowiązania.

Call Now Button
Zostałeś pozwany o zapłatę długu, albo nagle pojawił się komornik i nie wiesz dlaczego?

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ ANALIZY PRAWNEJ!​

Pamiętaj! Termin na złożenie odwołania do sądu jest ograniczony. Każdy dzień zwłoki zmniejsza Twoje szanse na wygraną!
Niczym nie ryzykujesz, bo analiza prawna jest bezpłatna i nie ma żadnych ukrytych kosztów.
close-link